گفتگوی مستقیم مدیرکل صداوسیمای استان با مدیران شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق

بازدید مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز استان از شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز استان از شرکت‌های دانش بنیان و فناور و خلاق، پارک استان بازدید کردند. در این بازدید دکتر شهیکی ریس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه صداوسیمای استان نقش مؤثر و فرهنگ‌ساز در حوزه توسعه اقتصاد دانش بنیان دارد، عنوان نمود: می توان با همکاری و هم افزایی برنامه‌های ترویجی و فرهنگ‌ساز در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه زیست‌بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی را در ابعاد مختلف تبیین و تشریح نمود.

وی افزود در سنوات گذشته چند برنامه تلویزیونی با همکاری مشترک بین پارک و شبکه استان جهت معرفی و نقش شرکت های مستقر در پارک تولید و پخش شده که نقش موثری در بین جامعه، علی الخصوص نسل جوان برجا گذاشته است.

در این بازدید همچنین مدیرکل صداوسیمای استان پس از بازدید 2 ساعته از مجموعه و گفتگو مستقیم با مدیران شرکت‌های مستقر بیان نمود: رسانه باید در معرفی صنایع و توانمندی های استان و پتانسیل هایی که در حوزه های مختلف وجود دارد، وارد عمل شود و این تعامل باید دو سویه باشد.

مدیرکل صداوسیمای استان اظهار داشت: ما علاقمند هستیم که ظرفیت ها و پتانسیل های پارک علم و فناوری را شناسایی و معرفی کنیم و در راستای تولید علم به ثروت گام برداریم.

وی در خصوص معرفی فعالیت ها و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کرد و گفت: در تلاش خواهیم بود تا در سال جاری حداقل 2 برنامه جهت ترویج فرهنگ کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان را با ظرفیت شرکت های پارک تولید نمائیم و این برنامه ها به صورت مدون و مستمر ادامه داشته باشد.