ثبت نام رویداد تخصصی برنامه نویسی فن کد استان سیستان وبلوچستان آغاز شد.

رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از آغاز رویداد استانی فن کد برای نوجوانان‌ و جوانان به میزبانی پارک علم و فناوری با همکاری استانداری سیستان و بلوچستان و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان؛ دکتر محمد نبی شهیکی اظهار نمود: پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در راستای تحقق اهداف عالیه خود در حوزه ارتقا وزن مهارت های دانش بنیان و شناسایی استعدادهای های حوزه برنامه نویسی استان و کمک به توانمندسازی نیروهای مستعد، اقدام به برگزاری این رویداد در پارک علم و فناوری نموده است.

وی افزود: این رویداد در فاز نخست به مدت ۳ ماه و در بخش های مختلف از جمله بوت کمپ برنامه‌نویسی، مسابقه برنامه نویسی، تیم سازی و تحلیل پروژه، انجام پروژه و ارتقا مهارت های فنی پیشرفته در گام های بعدی برگزار می گردد.

رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه شرکت در این رویداد برای عموم جوانان و نوجوانان استان آزاد است گفت: پارک استان به منظور تحقق مسئولیت های اجتماعی خود تلاش دارد تا با شناسایی استعدادهای برتر و جهت دهی این استعدادها به سمت کسب و کارهای نوظهور حوزه فعالیت نواورانه و اقتصاد دیجیتال، بستر شکل گیری صنایع دیجیتال محور در استان را فراهم نماید.

شایان ذکر است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به آزمایشگاه اینترنت اشیا پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در خیابان دانشگاه، نسبت به ثبت نام و نام نویسی اقدام کنند.