مدرسه تابستانه پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان افتتاح شد

رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان از افتتاح مدرسه تابستانه پارک با 155 دوره در زاهدان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان؛ دکتر محمد نبی شهیکی در حاشیه افتتاحیه این مدرسه اظهار داشت: مدرسه تابستانه با هدف کشف، شناسایی و پرورش ایده ها و استعدادهای برتر، ارتقاء سطح مهارت های راهبردی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی و همچنین در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در فصل تابستان آغاز بکار کرده است. 
 
وی افزود: امسال 155 دوره مهارتی با محوریت حوزه های رباتیک، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، فینتک، متاورس، بلاکچین، بازی سازی، پویا نمایی، دوره های کارآفرینی و توسعه مهارت های فردی و ... برای دانش آموزان و دانشجویان برنامه ریزی شده که اجرایی خواهد شد. 
 
به گفته شهیکی؛ از میان دوره های برنامه ریزی شده 90 دوره مربوط به دانشجویان و الباقی در حوزه دانش آموزی است که برخی از آنها در راستای انجام مسئولیت اجتماعی پارک به صورت رایگان ویژه دانش آموزان کمتر برخوردار حاشیه شهر زاهدان آموزش داده می شود و استفاده از دروس و دوره های این مدرسه برای عموم شهروندان آزاد است. 
 
وی ادامه داد: قرار است در حین برگزاری دوره های این مدرسه سه جشنواره نیز دایر شود که اختتامیه آن نیز همزمان با جشنواره رباتیک می باشد.