بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان و هیات همراه
  مهندس محمدعلی نیکبخت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان و هیات همراه روز پنجشنبه دوازدهم تیرماه از مجموعه پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در آن بازدید نمودند.
  ١٣۹۹/۴/۱۲   
 حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه زاهدان در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  صبح روز پنجشنبه دوازدهم تیر ماه حجت الاسلام والمسلمین محامی، نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه زاهدان در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان حضور یافتند و با فعالیت شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در مجموعه آشنا شدند.
  ١٣۹۹/۴/۱۲   
 بازدید مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و هیات همراه از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  روز چهارشنبه یازدهم تیرماه جناب آقای مسگرانی، مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و هیات همراه از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمودند.
  ١٣۹۹/۴/۱۱   
 بازدید بازرس کل استان از واحدها و شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  روز سه شنبه دهم تیرماه، بازرس کل استان، ضمن بازدید از شرکت‌های فعال مستقر در مجموعه پارک علم و فناوری استان، بر حمایت از صاحبان ایده، تجاری سازی و توسعه بازار شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور تاکید نمودند.
  ۱۳۹۹/۴/۱۰   
 افتتاح سه طرح فناورانه از جمله خانه خلاق، مجتمع فناوری نوگام، پارک انرژی و کلنگ زنی کارخانه نوآوری
  با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور سه طرح فناورانه از جمله خانه خلاق، مجتمع فناوری نوگام، پارک انرژی افتتاح و کلنگ زنی کارخانه نوآوری روز سه شنبه سوم تیرماه در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۴/۳   

اعلانات

بیشتر

  بوت کم‍‍پ اینترنت اشیا ۹۹  فراخوان حمایت ویژه از طرح ها و محصولات مرتبط با بیماری کرونا  رویداد از نو (بانوی نوآور)  کارگاه آموزشی آشنایی با اختراع و نحوه تنظیم ضمائم اظهارنامه


اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان