گفتگو دکتر وحدت، رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

دکتر علی وحدت، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ، دوم خرداد ماه جاری از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد و از نزدیک با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت‌ها آشنا شد


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان مهندس سادات، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق و جمعی از معاونان و مدیران این صندوق، دکتر وحدت را همراهی کردند.
بر اساس این گزارش استان سیستان و بلوچستان دارای ۲۳ شرکت دانش‌بنیان است که ۱۳ شرکت از این تعداد در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند و تاکنون بیش از ۳ میلیارد تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کرده‌اند.
شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان که دکتر وحدت از آنها بازدید کردند شامل شرکت سنگ چین زاهدان، شرکت زندگستر شرق، شرکت جاوید انرژی سبز قهتان، شرکت طراحان توسعه صنایع نوین سیستان و بلوچستان، شرکت فراز صنعت زاهدان، شرکت الکترونیک سروش برسین، شرکت طرح و ساخت سنگام و شرکت آبتین تندیس ایده بود.
همچنین در نشستی که میان مدیران شرکت‌های دانش بنیان استان سیستان و بلوچستان با رییس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، دکتر وحدت به سوالات حاضران پاسخ گفت و دستورات لازم برای رفع مشکلات این شرکت‌ها را صادر کرد.
همزمان با این بازدید، دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه و مهندس نوتاش مدیر ارتباط با مشتریان صندوق نوآوری و شکوفایی در نشستی با مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان استان سیستان و بلوچستان، خدمات این صندوق به اکوسیستم نوآوری کشور را تشریح کردند