دیدار مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری با معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره)

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری روز چهارشنبه 9 خرداد 1397 به همراه تعدادی از شرکت‌های مستقر در پارک با معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار کردند.


این دیدار پیرو بازدید مورخ 5 خرداد 97 مدیران کمیته امداد استان از پارک علم و فناوری برگزار شد. در ابتدای این جلسه رمضان پودینه، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های کمیته امداد پرداخت و اقدامات صورت گرفته در راستای توانمندسازی و اشتغال‌زایی مددجویان و فرزندان آنان را تشریح نمود. وی در ادامه به تشریح خدماتی که شرکت‌های مستقر در پارک می‌توانند به مددجویان ارائه دهند پرداخت که از آن جمله می‌توان به آموزش، کاریابی در قالب بسته‌های تشویقی و پرداخت تسهیلات کمیته امداد و نیز کمک در بازاریابی محصولات تولیدی مددجویان اشاره نمود.

خانم مهندس ده‌مرده، مدیر مرکز رشد، ضمن استقبال از این جلسه بر ارتباط تنگاتنگ پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام خمینی (ره) تأکید کرد. در ادامه جلسه هرکدام از شرکت‌ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و مقرر گردید تا جلسه اختصاصی با هرکدام از شرکت‌ها برگزار گردد و نیز آیین‌نامه‌ای از سوی کمیته امداد در راستای ارائه خدمات از شرکت‌ها تدوین گردد.