زاهدان میزبان اولین رویداد رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ در نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری

اینوتکس پیچ زاهدان در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در محل پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این رویداد 27 استارتاپ در مرحله اولیه نام‌نویسی نمودند که پس از داوری آنلاین  رقابت با ۱۱ استارتاپ منتخب ادامه پیدا کرد. پس از ارائه تیمی و بنا به تصمیم داوران استارتاپ‌های آهوگ، سوچن و انرژی سبز انوشیروان به مرحله فینال راه یافتند. در این رویداد ۶۰ شرکت کننده فعال و علاقه مند به حوزه کارآفرینی و همچنین سرمایه گذاران حوزه استارتاپی حضور یافتند. داوران این رویداد آقایان دکتر تباوار مدیر مرکز رشد دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر زیودار هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر ترخان مدیرعامل تعاونی دانش بنیان بهنیا گستر هامون، مهندس عسگری مدیرکل اداره سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس  و همچنین خانم دهمرده، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بودند.
تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها غرفه نمایشگاهی رایگان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ و همچنین تیم اول این رقابت‌ها کمک هزینه رفت و آمد به نمایشگاه اینوتکس را از سوی دبیرخانه نمایشگاه دریافت خواهند کرد.  همچنین از سوی پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان کمک هزینه رفت و آمد به نمایشگاه اینوتکس 2020 و غرفه برای تیم‌های دوم و سوم  اعطا گردید.


 اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان