برگزاری دومین جشنواره ملی صنایع خلاق در زاهدان

دومین جشنواره صنایع خلاق کشور آبان ماه سال جاری در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، دومین جشنواره صنایع خلاق کشور آبان ماه 1398 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زاهدان برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز نوآوری صنایع خلاق پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با اشاره به این جشنواره گفت: دومین جشنواره صنایع خلاق به همراه رویداد سه روزه کارآفرینی نوگام صنایع خلاق از یکم تا سوم آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان برگزار خواهد شد.

شاهمرادی تصریح کرد: این رویداد در هشت حوزه صنایع خلاق شامل بازی سازی، انیمیشن، طراحی، تولید محتوا، موسیقی، صنایع دستی، گردشگری و معماری تعریف و طراحی شده است.

گفتنی است در خلال این جشنواره، پنل تخصصی، دومین رویداد نوگام صنایع خلاق، دومین کارگاه مسابقه طراحی پاویون شهری نیمروز، افتتاح دفتر بین المللی سوچن،  مسابقه صدا و دوبلاژ و مسابقه نوگام انیمیشن نیز برگزار خواهد شد.

همچنین دبیر این جشنواره اعلام کرد در این رویداد، فضاهای جدید استقرار شرکت های خلاق نیز به بهره برداری خواهد رسید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه ها و رویدادهای جشنواره بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید:

 اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان