با هدف تسهیل راه‌های تبدیل ایده به محصول زیستی؛ شهریور98 میزبان نخستین مدرسه تابستانه بین‌المللی زیست‌فناوری است

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: نخستین مدرسه تابستانه بین المللی زیست فناوری به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، 15 تا 20 شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، نخستین مدرسه تابستانه بین المللی زیست فناوری را با هدف ایجاد ارتباط بیشتر بین صنعت و دانشگاه برگزار می کند.

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: محورهای اصلی این مدرسه، شامل ذخائر ژنتیکی و زیست بانک، کشاورزی و دامپزشکی، رایانش زیستی، واکسن، صنعت ساخت و تجهیزات و اقتصاد زیستی می شود.

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه این مدرسه با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتگران با سابقه حوزه زیست فناوری، برگزار می شود، عنوان کرد: در این مدرسه اساتید و صنعتگران برجسته حوزه زیست فناوری نیز معرفی می شوند. روش‌های تجاری‌سازی محصولات فناورانه و روش های تسهیل تبدیل ایده به محصول نیز به پژوهشگران و فارغ التحصیلان ارائه خواهد شد.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان