برگزاری رویداد از ایده تا کسب و کار «تجاری سازی و برندینگ فناوری های نوآورانه و محصولات فناورانه»

اولین رویداد یک روزه از ایده تا کسب و کار «تجاری سازی و برندینگ فناوری های نوآورانه و محصولات فناورانه» در تاریخ 16 اسفند 1397 در مجتمع شتابدهی کسب و کارهای نوپای پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در راستای تکمیل زنجیره ارزش محصولات فناورانه و نوآورانه و کمک به رفع چالش ها جهت تجاری سازی این نوع محصولات، پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان و فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان اقدام به برگزاری رویداد از ایده تا کسب و کار «تجاری سازی و برندینگ فناوری های نوآورانه و محصولات فناورانه» در محل کافه فناوری مجتمع شتابدهی کسب و کارهای نوپا نمود.

در این رویداد یک روزه 52 نفر از علاقمندان و صاحبان ایده های فناورانه و نوین در حوزه تجاری سازی و بازاریابی شرکت نمودند. در ابتدا تولیدکنندگان و صنعتگران چالش های پیش روی تجاری سازی، فروش و بازاریابی را که با آن روبرو هستند را مطرح نمودند. سپس با توجه چالش های طرح شده، 13 ایده ارائه گردید که با رأی حضار و با توجه به ماهیت تخصصی آن، 5 ایده جهت شروع کار تیمی انتخاب شد. همچنین 4 منتور و یک تسهیلگر، 2 کارگاه آموزشی کسب و کار را به شرکت کنندگان ارائه نمودند.

در پایان، تیم ها پس از پرورش ایده و تکمیل بوم کسب و کار با راهبری و هدایت منتورها، مدل کسب و کار خود را به داوران ارائه دادند که از بین تیم های تشکیل شده، تیم «دیجیتال مارکتینگ صنایع غذایی دریایی» رتبه اول را کسب کرد و با توجه به نزدیکی امتیازات، تیم های «چرخه بی پایان» و «طراحی و بسته بندی مواد غذایی» مشترکاً حائز رتبه دوم شدند.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان