در ایام چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی/ بازدید جمعی از مدیران و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی استان از دستاوردهای پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

جمعی از مدیران و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی استان روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از دستاوردهای پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، پارک های علم و فناوری از نهادهای پشتیبان نوآوری محسوب می شوند و نقطه هم جوش دانشگاه، صنعت و بازار می باشند و تلاش می نمایند با ایجاد بستر نهادی موثر، تعامل سازنده میان دانشگاه، صنعت و بازار ایجاد نمایند.

در همین راستا و در ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جمعی از مدیران و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی استان روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان حضور یافتند و از نزدیک با دستاوردهای پارک در حوزه های مختلف آشنا شدند.

همچنین در نشستی که پس از این بازدید برگزار شد زمینه های همکاری موثرتر در اکوسیستم نوآوری استان مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهاداتی در این راستا مطرح شد.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان