درآستانه اربعین حسینی/ برگزاری جلسه درس خودشناسی و معرفت در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

روز شنبه 5 آبان ماه سال جاری جلسه درس خودشناسی و معرفت به همراه مراسم زیارت عاشورا با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این جلسه، حاج آقای موسوی ضمن تسلیت ایام عزاداری محرم و صفر و اربعین حسینی، به اهمیت شناخت و معرفت در زندگی انسان اشاره نمود. وی افزود: انسان هرچه شناختش در زندگی بیشتر باشد، راحتتر زندگی می کند. شناخت باید هم به مسائل مادی که با چشم دیده شود ایجاد شود و هم نسبت به مسائل معنوی. حجت الاسلام و المسلمین موسوی ادامه داد: شکر، یعنی دیدن خدمت دیگران، راه حل زیاد شدن نعمت هاست. ما انسان ها غرق در نعمت های الهی هستیم و نعمات الهی با شکرگزاری و دیدن آن ها افزایش می یابد.

وی همچنین ضمن اشاره به تحرک و پویایی در زندگی، افزود: آنچه انسان را سنگین می کند و باعث می شود به سمت خدا نرود، گناه است. کینه ها، حسادت ها و دشمنی ها انسان را متوقف می کند. وی ادامه داد: انسان باید تحرک و تغییر کند و در ابتدا باید بداند کجا هست، انسان وقتی به خودشناسی رسید و جایگاه خود را شناخت، این شروع حرکت به سمت خوبی هاست.

شایان ذکر است قبل از جلسه درس خودشناسی و معرفت، مراسم پرفیض زیارت عاشورا در محل نمازخانه مجتمع فناوری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان