بازدید رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان در روز چهارشنبه 11 مهرماه سال جاری از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و آزمایشگاه اینترنت اشیاء بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در ابتدای این بازدید دکتر شهیکی تاش رئیس پارک علم و فناوری استان، به تشریح چگونگی توسعه زیرساخت های فیزیکی و کارآفرینی پارک علم و فناوری پرداخت و مزیت های رقابتی پایدار و نسبی استان را مورد بررسی قرار داد. وی در ادامه به تشریح رویدادهای شتاب استان، کانون های توسعه، سیستم پشتیبانی و حمایتی پارک، مدل حمایتی مبتنی بر سطوح آمادگی فناوری (TRL) و مراکز رشد تخصصی پرداخت.

در ادامه این بازدید، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان مورد بازدید ایشان قرار گرفت و دستاوردهای حاصل شده در حوزه های مختلف پارک همچون مرکز نوآوری صنایع خلاق، مرکز تحقیق و نوآوری هنر، مرکز فن آموز و خلاقیت دانش آموزی، کانون های توسعه، مرکز انیمیشن و تولید محتوا، استدیوی تخصصی صدا، خوشه کسب و کار IT، مرکز خدمات کسب‌وکار، آزمایشگاه اینترنت اشیاء و همچنین شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن استقبال فراوان از امکانات مستقر در پارک علم و فناوری استان بر توسعه همکاری ها در زمینه های مختلف تاکید نمودند، ایشان همچنین ضمن بازدید از آزمایشگاه اینترنت اشیاء تعاملات گسترده و وسیع با پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در حوزه اینترنت اشیاء را مورد تاکید قرار دادند.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان