مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از آمادگی انتقال فناوری بین دو کشور ایران و کره جنوبی خبر داد
  مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری در نشست ارزیابی وضعیت مالکیت فکری دو کشور ایران و کره جنوبی در حوزه فناوری گفت: وزارت علوم آمادگی انتقال فناوری بین دو کشور ایران و کره جنوبی در راستای تعامل و همکاری نزدیک بین شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دو کشور را دارد.
  1396/5/1   


 برگزاری آیین اختتامیه پنجمین رویداد شتاب استان در چابهار
  پنجمین رویداد شتاب استان در چابهار به همت پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، مرکز رشد واحدهای فناور منطقه آزاد چابهار، دانشگاه بین المللی چابهار،سازمان منطقه آزاد چابهار و با همکاری واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی ، مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد، مرکز علمی کاربردی شهرداری چابهار، اداره کل بنادر و دریانوردی استان، اداره کل ورزش و جوانان استان، صندوق کارافرینی امید برگزار گردید.
  1396/2/16   


 برگزاري نمايشگاه دانشگاه پاك، جامعه پاك و زندگی سالم در مجتمع علم وفناوری پارک علم و فناوری استان سیستان بلوچستان
  آیین افتتاحيه نمايشگاه دانشگاه پاك، جامعه پاك و زندگی سالم دوشنبه مورخ نهم اسفند ماه 1395با همکاری دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد استان سيستان و بلوچستان، دانشگاه سيستان و بلوچستان، شوراي هماهنگي ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و ساير نهاد هاي مرتبط با پيشگيري از اعتياد در محل مجتمع فناوري پارك علم و فناوري استان سيستان و بلوچستان برگزار گرديد.
  1395/12/11   


 روسای پارک های علم و فناوری و مراکز رشد برهمکاری متقابل با دانشگاه ها و سایر دستگاه های اجرایی در استان ها برای ایجاد مراکز رشد و نوآوری مشترک تاکید کردند
  پانزدهمین نشست مشترک روسای پارک های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد که با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به مدت دو روز در محل پارک زیست فناوری خلیج فارس درقشم وبا مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد ، با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
  1395/12/7   


 اولین میزگرد تخصصی دانشگاه کارآفرین استان در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار شد
  اولین میزگرد تخصصی دانشگاه کارآفرین، صنعت و جامعه با حضور رئیس پارک علم و فناوری، رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی، رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان، مدیران مراکز رشد دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه آزاد اسلامی استان و دیگر نهادها به منظور همفکری، تعامل و هم افزایی نهادها و دانشگاه ها بایکدیگر در تاریخ 17 آذر ماه در محل سالن جتماعات پارک علم و فناوری استان سیستان وبلوچستان برگزار شد.
  1395/9/20   


 امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار
  مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری چابهار گفت: تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای مشارکت، همکاری و استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین در ایجاد پارک علم و فناوری تخصصی در این منطقه و به منظور حمایت از گسترش و توسعه شرکت‌های دانش بنیان و تجاری‌سازی محصولات دانش بنیان در بازارهای داخلی و بین‌المللی منعقد شد.
  1395/6/2   


 بازدید جناب آقای ثوری مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و هیات همراه از پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
  به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری در این بازدید آقای مهندس ثوری با نقش موثر پارک در میزان اشتغال زایی آشنا شدند و ضمن مشاهده ظرفیت های پارک علم و فناوری و شرکت های مستقر در آن، بازدید از این مجموعه را برای تمام دستگاه های اجرایی استان ضروری دانسته و بر توانایی شرکت های زیرمجموعه پارک در راستای تامین نیازهای استان بویژه در حوزه IT تاکید کردند.
  1395/3/28   


 بيست و پنجمين نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور
  بيست و پنجمين نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دكتر وحيد احمدي معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، دکتر صادق زاده سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت و معدن و تجارت، دکتر بازارگان معاون تولید، صادرات و فناوری شورای عالی مناطق آزاد، تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، در مورخ 17 خرداد ماه در سالن شهداي جهاد علمي اين وزارتخانه برگزار گردید.
  1395/3/19   


 دیدار مدیران، مسئولین و نمایندگان شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان با نماینده محترم مقام معظم رهبری و مجلس خبرگان در استان
  با توجه به حمایت فراوان حضرت آیت ا... سلیمانی، نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان، در گسترش اقتصاد دانش بنیان و کارآفرینی، مدیران، مسئولین و نمایندگان برخی از شرکت¬های دانش بنیان پارک علم و فناوری در آستانه ماه مبارک رمضان جهت پاسداشت زحمات و استفاده از رهنمودهای معظم له به دیدار ایشان رفتند.
  1395/3/13   


 حضور مديريت و كاركنان پارك علم و فناوري استان سيستان و بلوچستان در تظاهرات اعتراضي عليه بي كفايتي آل سعود
  مديريت و كاركنان پارك علم و فناوري استان سيستان و بلوچستان به همراه ديگردانشگاهيان، پس از اقامه نماز ظهر و عصر در محل يادمان شهيد گمنام دانشگاه سيستان و بلوچستان فرياد مرگ بر آل سعود سردادند و اعتراض خود را نسبت به بي تدبيري حكام آل سعود در برقراري امنيت حجاج بيت الله الحرام و همچنين بي تفاوتي اين خاندان نسبت به پاسخگويي به مجروحان و درگذشتگان حادثه منا نشان دادند.
  1394/07/08   
اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان