افتتاح مجموعه کارگاهی فناوران ۳
  مجموعه کارگاهی فناوران ۳ پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با حضور سرکار خانم زینب حمیدزاده مشاور امور بانوان و دستیار ویژه حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جناب آقای مهندس سجادی نیری دبیرستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سرکار خانم ثریا سیدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سیستان و بلوچستان چهارشنبه افتتاح گردید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱   
 رویداد از نو (بانوی نوآور)
  رویداد "از نو" برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان به عنوان دومین رویداد کشوری از نو در تاریخ ۳۰ بهمن ۹۸ با حمایت امور بانوان معاونت علمی و فناوری در محل پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱   
 برگزاری کارگاه آموزشی ارائه تجربیات موفق حوزه کارآفرینی
  کارگاه آموزشی ارائه تجربیات موفق حوزه کارآفرینی با حضور مهندس حدیدی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مجموعه، چهارشنبه سی بهمن ماه در سالن جلسات پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
  ۱٣۹۸/۱۲/۱   
 برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با مبانی ارزیابی اختراعات و جتسجوی پتنت
  سمینار آموزشی آشنایی با مبانی ارزیابی اختراعات و جتسجوی پتنت ویژه ارزیابان اختراع با هدف آشنایی با کلیات و مصادیق مالکیت فکری و ثبت اختراع روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹   
 بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهور از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  عصر روز شنبه ۲۶ بهمن‌ماه، آقای دکتر امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به همراه مهندس موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در جریان سفر به این استان از روند فعالیت شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷   

اعلانات

بیشتر

  رویداد از نو (بانوی نوآور)  کارگاه آموزشی آشنایی با اختراع و نحوه تنظیم ضمائم اظهارنامه  دوره های آموزشی دهم اسفند  اولین مدرسه اشتغال استان سیستان و بلوچستان


اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان