اختتامیه پنجمین دوره جایزه فیروزه
  اختتامیه پنجمین دوره جایزه فیروزه روز یکشنبه بیست و نهم دی ماه سال جاری در محل فرهنگستان هنر با حضور مقامات کشوری برگزار شد و پنج جایزه به تیم های پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان تعلق گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰   








 برگزاری مسابقه محصولات فرهنگی و اسباب بازی در پنجمین دوره جایزه فیروزه
  استارت‌آپ‌‌های فرهنگی با ارائه‌ی طرح‌های خود در حوزه‌ی فرهنگ و اسباب‌بازی در پنجمین دوره جایزه‌ی فیروزه سه شنبه بیست و پنجم دی ماه سال جاری به رقابت با یکدیگر پرداختند.
  ١٣۹۸/۱۰/۲۶   








 آیین افتتاح نمایشگاه پنجمین دوره از جایزه فیروزه
  آیین افتتاحیه پنجمین دوره جایزه فیروزه روز سه شنبه بیست و چهارم دی ماه با حضور محسن جوادی معاون امور فرهنگی و رییس شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه، علی فریدونی مدیرکل مجامع تشکل‌ها و فعالیت های فرهنگی و دبیر جایزه فیروزه در فرهنگستان هنر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴   








 بازدید رئیس دانشگاه بین المللی چابهار
  روز سه شنبه هفدهم دی ماه سال جاری دکتر آبروشن رئیس دانشگاه ین المللی چابهار از مجموعه پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و شرکت ها و واحدهای فناور مستقر بازدید نمودند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸   








 مراسم پاسداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی
  مردم زاهدان در تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و پاسداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، روز دوشنبه شانزدهم دی ماه در محل میدان آزادی تجمع کردند. مسئولین و کارکنان پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان نیز در این تجمع پرشور و حماسی حضور یافتند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷   









اعلانات

بیشتر

  فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری



  مسابقه طراحی اقامتگاه سنتی



  اولین دوره تخصصی توسعه شغلی و کارآفرینی خلاق سیستان و بلوچستان



  دوره آموزشی کارنو










اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان