با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی؛ جدیدترین تولیدات مرتبط با صنعت جایگاه سوخت عرضه می‌شود
  دومین نمایشگاه بین‌المللی جایگاه سوخت و صنایع وابسته با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
  13۹۷/۱۲/۴   
 دکتر ستاری در جمع متخصصان ایرانی بازگشته به کشور: اقتصاد با هم‌دلی ساکنان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری متحول می‌شود
  معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: مشکلات و موانع فرا روی شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپی‌ها و دانشگاهیان ریشه در یک فرهنگ نفتی دارد، این فرهنگ و تفکر با کمک ساکنان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری تغییر می‌کند.
  13۹۷/۱۲/۴   
 تدوین طرح‌های توسعه‌ای فناورانه حوزه آب عامل اشتغالزایی است
  با توجه به ضرورت اشتغالزایی پایدار و محرومیت زدایی، طرح های توسعه ای با اجرای پروژه های فناورانه حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست تدوین می شود.
  13۹۷/۱۲/۲   
 بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی در پارس‌جنوبی توسعه می‌یابد
  دبیر سومین بازار فناوری و نوآوری صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران هدف از برگزاری این رویداد را تبادل تجربیات بین متخصصین و کارشناسان صنایع نفت گاز و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان سازنده داخلی فعال در این عرصه عنوان کرد.
  13۹۷/۱۲/۲   
 شبکه نوآوری تهران جهشی در سهم اقتصاد دانش‌بنیان ایجاد می‌کند
  شبکه نوآوری تهران به‌منظور تعامل و هم‌افزایی میان عناصر زیست‌بوم نوآوری کشورمان ایجادشده است که در نظر دارد سهم اقتصاد دانش‌بنیان در کشور را با جهش مواجه کند.
  13۹۷/۱۲/۱   

اعلانات

بیشتر

  دومین رویداد شتاب تخصصی ایده های نوآورانه در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته در استان  دوره آشنایی با قرارداد هوشمند  اولین رویداد شتاب سراوان  فنــاب


اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان