بازدید معاون محترم امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و هیئت همراه از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  معاون محترم امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و هیئت همراه در تاریخ 27 مردادماه سال جاری از پارک علم فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمودند و توانمندی ها و ظرفیت های موجود در پارک را مورد بررسی قرار دادند.
  1397/5/27   
 برگزاری جلسه توجیهی نمایشگاه های شانگهای
  جلسه توجیهی نمایشگاه های شانگهای در روز دوشنبه 22مردادماه 1397 در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.
  1397/5/22   
 بازارسازی محصولات دانش‌بنیان یکی از برنامه‌های اولویت‌دار کشور است
  دکتر مهدی کشمیری مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: یکی از برنامه‌های دولت، بازارسازی برای شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور در پارک‌های علم و فناوری است که امیدواریم در یک برنامه پنج ساله زیرساخت‌های لازم برای توسعه بازار این شرکت‌ها فراهم شود.
  1397/5/17   
 بازدید استاندار محترم سیستان و بلوچستان به همراه معاونین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان
  استاندار محترم سیستان و بلوچستان به همراه معاونین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در تاریخ 13 مردادماه 1397 از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمودند و توانمندی ها و ظرفیت های موجود در پارک را مورد بررسی قرار دادند.
  1397/5/13   
 برگزاری آیین افتتاحیه مجتمع شتاب دهی کسب‌وکارهای نوپا و مجتمع فناوری اطلاعات (IT)
  آیین افتتاحیه مجتمع شتاب دهی کسب‌وکارهای نوپا و مجتمع فناوری اطلاعات (IT) در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در روز ۹ مردادماه ۱۳۹۷ برگزار شد.
  1397/5/10   

اعلانات

بیشتر

  برگزاری دوره آموزشی طراحی بسته بندی نوآورانه  راه اندازی نمایشگاه دائمی محصولات و خدمات فناور و دانش بنیان در کشور آذربایجان  برگزاری دومین همایش بین المللی «بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی»  قابل توجه شرکت های علاقمند به صادرات


اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار دانشجو، مقابل دانشجو ۴، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان